48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na kolejne szkolenie zielarskie pt. Ekologiczna uprawa ziół w systemie agroleśnym. Zasady ekologicznego zbioru ziół dzikorosnących.

Tym razem chcielibyśmy przedstawić Państwu zasady ekologicznego zbioru ziół ze stanu naturalnego jak również przybliżyć zasady uprawy ziół w ekologicznym systemie agroleśnym. W naszym spotkaniu zaplanowaliśmy również szereg warsztatów. Szkolenie planowane jest w terminie 19-21 sierpnia 2020roku. Miejscem docelowym szkolenia będzie gospodarstwo Pani Barbary Baj-Wójtowicz w miejscowości Sosnówka oraz Kraina rumianku w Hołownie.

O miejscu noclegu poinformujemy Państwa w najbliższym czasie (nocleg w odległości nie większej niż 15 km od gospodarstw).


Koszty dydaktyczne szkolenia to 338 zł/ osobę ( koszty dydaktyczne to: wykłady, warsztaty, materiały szkoleniowe, serwisy kawowe w pierwszym dniu szkolenia).

Szacowane koszty bytowe to ok. 280 zł/osobę (2 noclegi ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym, obiad i kolacja w pierwszym dniu szkolenia, obiadokolacja w drugim dniu szkolenia oraz obiad w trzecim dniu szkolenia). Jeżeli chcielibyście Państwo nocleg w pokoju jednoosobowym bardzo proszę o zaznaczenie w karcie zgłoszenia, z tym, że liczba pokoi jednoosobowych jest ograniczona a koszt wyższy niż wskazany powyżej (koszt wyższy o około 20-30 zł za jeden nocleg). Jeżeli wybierzecie Państwo pokój dwu lub trzyosobowy (myślę tu przede wszystkim o rodzinach lub osobach z tego samego ODRu, z którymi Państwo przebywacie w stałym kontakcie) proszę o wpisanie nazwiska osoby, z która chcielibyście być zakwaterowani.

Podane koszty bytowe są szacunkowe, czekamy na oferty z pobliskich hoteli. Jednocześnie informuję, że do planowanych miejsc warsztatowych trzeba będzie dojechać własnym środkiem transportu (ok. 15 km).

Pracownicy ośrodków doradztwa rolniczego pokrywają tylko koszty bytowe. Pozostali uczestnicy pokrywają całość kosztów tj. łączny szacowany koszt szkolenia 618,00 zł (ostateczną kwotę szkolenia wraz z numerem konta, podamy Państwu po zakończeniu naboru).

Kartę zgłoszenia należy przesłać do dnia 31 lipca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 690 544 141. (bardzo prosimy o przesłanie karty zgłoszenia w formie edytowalnej i skanu z podpisem)


O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Grupa nie może liczyć więcej niż 20-25 uczestników.


Do pobrania:

Harmonogram

Karta zgłoszenia

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl