48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie pn. „Działania opiekuńcze i terapie rolnicze – rozwiązania funkcjonalne” w dniu 9.12.1029 r.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa. Szkolenie skierowane jest do rolników, LGD, nauczycieli szkół rolniczych, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich oraz pracowników JST.

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy na temat koncepcji gospodarstwa społecznego, w tym w szczególności programu działań i terapii, które mogą być realizowane w jego ramach. Jako przykład zostanie przedstawiona hortiterapia, która jest metodą terapii zajęciowej i może być wykorzystywana w działalności gospodarstwa społecznego. Drugim celem szkolenia jest określenie potencjału powstawania gospodarstw społecznych i opiekuńczych na bazie doświadczeń projektowych w województwie lubuskim i kujawsko-pomorskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rekrutacja na szkolenie będzie prowadzona do 2.12.2019 r. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia uczestnictwa i przesłanie mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem na nr: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy szkolenia otrzymają Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Informacji merytorycznych o szkoleniu udziela:

Józefina Król-Nowinski - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: 12 424 05 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Mrożek - kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich ŚODR w Częstochowie, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:
Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl