48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn.: II Forum „Sieciowanie Partnerów SIR”, która odbędzie się w dniach 26-27.11.2019 r. w  Łodzi (Hotel Ambasador Premium, ul. Jana Kilińskiego 145, 90-315 Łódź), organizowanej przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie. Konferencja skierowana jest do Partnerów zarejestrowanych w bazie Partnerów SIR, potencjalnych Partnerów SIR, pracowników CDR i WODR oraz przedstawicieli Grup Operacyjnych EPI.

 

sieciowanie II

Celem konferencji jest  wspieranie  aktywnego tworzenia sieci kontaktów pomiędzy podmiotami zainteresowanymi oraz wspierającymi wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, produkcji żywności, leśnictwie i na obszarach wiejskich. Projekt ma również na celu ułatwianie wymiany wiedzy, doświadczeń oraz dobrych praktyk w zakresie realizowania projektów mających podnieść poziom innowacyjności polskiego sektora rolno-spożywczego, ze szczególnych uwzględnieniem wielopodmiotowego podejścia na przykładzie polskich Grup Operacyjnych EPI.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać najpóźniej do dnia  15.11.2019 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po prawidłowym przesłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający, że zgłoszenie dotarło.  Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia nie jest równoważne z zakwalifikowaniem się na listę uczestników konferencji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do uczestnictwa w konferencji zostaną Państwo powiadomieni odrębnym mailem lub telefonicznie.

Jednocześnie informujemy, że na potrzebę realizacji konferencji zarezerwowano noclegi w 2-osobowych pokojach, wyżywienie zgodne z programem, salę konferencyjną i materiały szkoleniowe. Za wszystkie ww. usługi uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Ramowy program konferencji

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl