48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza do udziału w konferencji  połączonej z wizytą w gospodarstwie demonstracyjnym  pt.: „Gospodarstwa demonstracyjne efektywnym instrumentem transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie”, zorganizowanym w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, na lata 2014-2020.

Celem konferencji jest upowszechnienie informacji na temat działania PROW Transfer wiedzy i działalność informacyjna, Poddziałanie 1.2 wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych, a także zaprezentowanie  idei powstawania gospodarstw demonstracyjnych. Celem konferencji jest również wzmocnienie tworzenia się sieci kontaktów pomiędzy podmiotami zaangażowanymi w proces transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 października 2019r.

W dniu 6 października zapraszamy Państwa do gospodarstwa demonstracyjnego w Skrzelewie, gm. Teresin na XXI Dni kukurydzy.  Natomiast w dniu 7 października odbędzie się stacjonarna konferencja, w której prelegentami będą m.in. przedstawiciele MRiRW, instytutów naukowych, uczelni rolniczych oraz rolnicy prowadzący demonstracje. (miejsce konferencji będzie znajdowało się w pobliżu gospodarstwa demonstracyjnego.

Do udziału w konferencji zapraszamy doradców, przedstawicieli instytucji naukowych, osoby prowadzące gospodarstwa demonstracyjne, gospodarstwa opiekuńcze i edukacyjne oraz rolników chcących przystąpić do sieci gospodarstw demonstracyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a także zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu do miejsca realizacji konferencji. Jednocześnie chcemy poinformować, o możliwości skorzystania z transportu autokarowego do i z gospodarstwa demonstracyjnego.

Zwracamy się ze szczególną prośbą do doradców, aby zapraszali i zachęcali do udziału w konferencji rolników, którzy chcieliby przystąpić do krajowej sieci gospodarstw demonstracyjnych.  

Zgłoszenia na konferencję należy przesłać na załączonym formularzu, najpóźniej do 26 września 2019r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekamy na Państwa zgłoszenia.

Nocleg i miejsce konferencji w dniu 7 października 2019r. - Chabrowy Dworek, Seroki Wieś 138A, 96-515 Teresin.

Niezbędne informacje o konferencji, w tym potwierdzenie uczestnictwa, adres miejsca realizacji oraz program, będą przesyłane Państwu po zakończeniu naboru na wskazane w formularzu indywidualne adresy email.

Osoby do kontaktu

w sprawie zgłoszeń:

Anna Korczykowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 729 66 34 wew. 253

 

w sprawach merytorycznych:

Barbara Grygo, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 125 62 24,

Piotr Płachetko, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 125 62 71

 

Karta zgłoszenia

Ramowy program

Program XXI Dni Kukurydzy w Skrzelewie

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl