48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza do udziału w szkoleniu stacjonarnym połączonym z warsztatami pt.: Transfer wiedzy w zakresie nowoczesnych systemów zarządzania w chowie bydła, zorganizowanym w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, w zakresie Działania 5 KSOW na lata 2014-2020. W ramach operacji zostaną zrealizowane 2 trzydniowe szkolenia z zakresu chowu i hodowli była mlecznego oraz 2 trzydniowe szkolenia z zakresu chowu bydła mięsnego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy szkolenia pokrywają jedynie koszty dojazdu.

Zwracamy się ze szczególną prośbą do doradców, aby zapraszali, zachęcali do udziału w szkoleniach rolników zajmujących się chowem i hodowlą bydła.

Szkolenie z chowu zakresu bydła mlecznego:

Szkolenia z chowu zakresu bydła mięsnego:

Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio zajmujących się chowem i hodowlą bydła:

  • Rolników oraz członków grup producentów lub stowarzyszeń branżowych.
  • Młodych rolników.
  • Doradców rolniczych
  • Nauczycieli szkół rolniczych, a także uczniów.

Celem głównym operacji jest budowa powiązań poziomych i pionowych w sferze agrobiznesu oraz podniesienie merytorycznej i praktycznej wiedzy z zakresu technologii i organizacji chowu i hodowli bydła.

Celem szczegółowym jest podniesienie poziomu wiedzy z zakresu innowacyjnych rozwiązań w budownictwie obór, w tym budownictwa niskonakładowego i ich wyposażeniu, zdrowia zwierząt, żywienia bydła mlecznego oraz mięsnego, doskonalenia genetycznego oraz zarządzania stadem bydła.

W trakcie szkoleń związanych z chowem bydła mlecznego zaplanowane są wizyty w mleczarni oraz gospodarstwach rolnych nagrodzonych za najlepsze wyniki produkcyjne.

W części szkoleń związanych z chowem bydła mięsnego zostały przewidziane wizyty w gospodarstwach prowadzących chów bydła w systemie QMP.

 

Zgłoszenia na szkolenie należy składać za pośrednictwem załączonego formularza, najpóźniej na 7 dni przed dniem rozpoczęcia szkolenia do Anny Korczykowskiej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje o szkoleniu wraz z adresem miejsca realizacji, a także zakwalifikowaniu we wskazanym terminie, będą przesyłane Państwu po zakończeniu naboru na wskazane w formularzu indywidualne adresy email.

Osoby do kontaktu

 

Ramowy program szkolenia

Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

KSOW wies dla wsi

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl