48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA BEZPŁATNE SZKOLENIE >> Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie  Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie realizowane w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 września 2018 r . Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do podejmowania działań prowadzących do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie rolnictwa precyzyjnego w gospodarstwach rolnych, tj: nawigacji satelitarnej w zakresie precyzyjnego nawożenia, oprysku i siewu oraz równoległego prowadzenia maszyn.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności: doradców rolniczych zarówno z WODR, jak i podmiotów prywatnych, pracowników izb rolniczych, rolników, nauczycieli, uczniów, studentów szkół rolniczych, mieszkańców obszarów wiejskich oraz zainteresowanych tematyką. W pierwszym dniu szkolenia wykłady odbędą się w siedzibie CDR oddział Poznań. Natomiast drugiego dniu odbędą się warsztaty terenowe prowadzone przez przedstawicieli firm oferujących innowacyjne urządzenia do zastosowania w rolnictwie precyzyjnym na Agroshow w Bednarach (woj. wielkopolskie).

Rozpoczęcie zajęć 20 września 2018 r. o godz. 11:00 w CDR O/Poznań przy ul. Winogrady 63.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny koszty dydaktyki, wyżywienia i noclegu oraz przejazd na Agroshow zapewnia CDR Oddział w Poznaniu.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy przesłać na załączonym formularzu faksem nr 61 820 19 71, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 września 2018 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie w szkoleniu będzie decydować kolejność przesłanych zgłoszeń.

Osoby do kontaktu: Zygmunt Bilski tel. 61 8232081 wew. 174, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Iwona Kajdan-Zysnarska wew. 136, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania
-Karta zgłoszenia
-Program szkolenia

dron

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl