48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza przedstawicieli doradztwa rolniczego, przedstawiciele nauki, rolników oraz inne podmioty zainteresowane tematyką, na dwudniowe seminarium pt.  Nauka-praktyce: wymiana wiedzy w obiektach doświadczalnych instytutów naukowych – Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-spożywczego- PIB w Warszawie.

Seminarium odbędzie się w terminie 13-14 lutego 2023 r.

Seminarium jest realizowane w ramach operacji własnej wpisanej do Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022-2023 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z działalnością Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-spożywczego ze zwróceniem uwagi m.in. na działania mające wpływ na poprawę jakości i bezpieczeństwa żywności, ślad węglowy w przetwórstwie a także wskazanie nowoczesnych metod i technik analitycznych do badań zanieczyszczeń chemicznych, biologicznych, składników odżywczych i zafałszowań. Prezentowane wykłady i zajęcia w obiektach doświadczalnych będą odnosić się do małego przetwórstwa i RHD.

Seminarium jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają tylko koszt dojazdu do miejsca seminarium (siedziba IBPRS, ul. Rakowiecka 36, Warszawa).

Rejestracja na seminarium odbywa się poprzez platformę e-CDR. Każda osoba, aby zapisać się na seminarium najpierw musi się zarejestrować poprzez stronę https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/, a następnie zalogować i zapisać na wybrane seminarium. Nabór trwa do 3 lutego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. O miejscach noclegowych poinformujemy Państwa po przeprowadzeniu procedur zamówień publicznych (miejsce noclegowe będzie w Warszawie w odległości nie większej niż 10 km od IBPRS, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa).

W załączeniu ramowy harmonogram szkolenia. POBIERZ

Informacji udzielają:

w sprawach merytorycznych - Barbara Grygo, tel. 22 125 62 24, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacyjnych - Renata Koczkodaj, tel. 22 125 62 09, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EFR-logo.png

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja opracowana przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
"Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020
- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl