48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich CDR w Brwinowie, O/Poznań zaprasza na 14 odcinek spotkań z cyklu „ROW On-line”. W cyklu odnoszącym się do różnych aspektów działalności prowadzonych na obszarach wiejskich poruszymy tym razem temat produkcji piwa rzemieślniczego oraz uzupełnienia oferty usług turystycznych produktami lokalnego browaru.

Naszym gościem będzie Pan Ryszard Jakubowski z Browaru Mikołajki (Gościniec Hetman Stanica wędkarska) zlokalizowanego w Starych Sadach, w woj. warmińsko-mazurskim. Porozmawiamy z naszym Gościem o lokalizacji browaru, jej specyfice i wpływie na rodzaj podejmowanej działalności; o tym jak dziś wygląda rynek browarów rzemieślniczych w Polsce (produkcja, dystrybucja, pojemność rynku) i w regionie. Zapytamy jaki jest pomysł na marketing w Browarze Mikołajki. Pan Ryszard zapozna nas z produktem, jakim jest piwo rzemieślnicze - i opowie co go wyróżnia, w tym jakim piwem jest produkt jego browaru. Jak zwykle poruszymy tematykę współpracy lokalnej (na różnych płaszczyznach) oraz inicjatyw oddolnych, w których uczestniczy browar, zapytamy o wykorzystane w trakcie inwestycji środki pomocowe oraz inne rodzaje uzyskanego wsparcia i doradztwa, w tym współpracę z jednostkami naukowymi. Jak zwykle w naszym cyklu nie zabraknie wielu tematów pobocznych, związanych z omawianą działalnością, takich chociażby jak pandemia i jej wpływ na rynek browarniczy w Polsce, a także dotychczasowe sukcesy i plany na przyszłość.
Zapraszamy na nasze Spotkanie ROW On-line (odc. 14) w czwartek, 26. stycznia 2023r. o godzinie 10:00. Temat to „Browar Mikołajki - Piwo rzemieślnicze i turystyka na obszarze wiejskim”. Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 2 h, w tym krótka przerwa oraz sesja pytań i odpowiedzi. Szczegóły znajdą Państwo w harmonogramie.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:
https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 24.01.2023 r.

Odpłatność:
Szkolenie jest bezpłatne.

Uwaga: Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie na szkolenie, a link i hasło z dostępem zostaną przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości.

Opieka merytoryczna:
Grzegorz Cetner, tel. 61 648 62 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt w sprawie organizacji i rekrutacji:
Beata Trela, tel. 61 648 62 14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Opieka techniczna:
Jacek Hanasko, tel. 61 648 62 16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:

- harmonogram.doc

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl