48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Szkolenie ODWOŁANE ze względu na zbyt małą liczbę chętnych.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, w ramach cyklu Nauka Doradztwu Rolniczemu, zaprasza na szkolenie stacjonarno-wyjazdowe pn. Nawadnianie wybranych upraw. Szkolenie odbędzie się w terminie 29-30 czerwca 2022 r. Pierwszy dzień szkolenia odbędzie się w CDR w Brwinowie, drugi w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy doradców na temat monitorowania i nawadniania upraw na gruntach rolniczych, poznanie systemów wspomagania decyzji oraz zapoznanie się z systemami nawadniania sadów i wybranych roślin warzywnych. Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do doradców zajmujących się tematyką wodną (doradcy i koordynatorzy LPW) oraz osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na szkolenie trwa do dnia 23 czerwca br. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia minimum 20 osób.

Koszt szkolenia:

Doradcy z państwowych jednostek doradczych pokrywają koszty bytowe, pozostali uczestnicy ponoszą koszt całego szkolenia zgodnie z poniższymi pakietami:

Dla pracowników wojewódzkich ODR:

Pakiet A / Pakiet A bez mięsa: 250 zł brutto (bezpłatna dydaktyka, serwis kawowy; 2 obiady, kolacja, nocleg, śniadanie, suchy prowiant na wyjazd do Skierniewic)
Pakiet B / Pakiet B bez mięsa: 127 zł brutto (Pakiet A bez kolacji, noclegu i śniadania)

Dla pozostałych uczestników szkolenia:

Pakiet C / Pakiet C bez mięsa: 473 zł brutto (dydaktyka, serwis kawowy, 2 obiady, kolacja, nocleg, śniadanie, suchy prowiant na wyjazd do Skierniewic)
Pakiet D / Pakiet D bez mięsa: 350 zł brutto (Pakiet C bez kolacji, noclegu i śniadania)

  • Wymaganą kwotę należy wpłacić na konto bankowe Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie nr: 61 1130 1017 0020 1234 5520 0004z dopiskiem: „Szkolenie Nawadnianie, imię i nazwisko”.
  • Uczestnicy niezatrudnieni w wojewódzkich ODR proszeni są o dokonywanie wpłat najpóźniej do 23 czerwca 2022 roku. Osoby prywatne chcące otrzymać Fakturę VAT proszone są przy zapisie na szkolenie o wypełnienie niezbędnych danych i informacji w systemie eCDR.
  • Wojewódzkim ODR, delegującym swoich pracowników na ww. szkolenie, zostaną wystawione zbiorcze faktury za wszystkich uczestników i przesłane do ODR.

Opiekę merytoryczną sprawuje:
Barbara Grygo,  tel. 22 125 62 24, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawie rekrutacji i organizacji:
Renata Koczkodaj, tel. 22 125 62 09, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program szkolenia docx 15 KB

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w szkoleniu.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl