48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na IV Kiermasz Świąteczny pod hasłem „Polska Smakuje”, który odbędzie się w dniach 26-28.03.br., w godzinach od 1000 do 1800 w Warszawie, ul. Wspólna 30 (przed wejściem do MRiRW). Organizatorem przedsięwzięcia jest CDR Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

 W kiermaszu będzie uczestniczyło 20 producentów żywności tradycyjnej, ekologicznej oraz wyrobów regionalnych (rzemiosła i rękodzieła) z całego kraju. Na stoiskach będzie można kupić wszystko co może przydać się na wielkanocnym stole począwszy od smakowitych potraw, a skończywszy na świątecznych ozdobach, wykonywanych przeróżnymi technikami rękodzielniczymi. Podczas kiermaszu będzie można kupić wędliny i wypieki przygotowane według tradycyjnych, regionalnych receptur, naturalne pieczywo oraz miody i wyroby pszczele. Atrakcją dla smakoszy kuchni świata z pewnością będą potrawy tatarskie. Nie zabraknie również serów krowich i kozich, przetworów z warzyw i owoców. Ponadto podczas kiermaszu odbędą się pokazy tradycyjnego wypieku chleba oraz przyrządzania tradycyjnych  potraw świątecznych.

Miłośnicy folkloru i niebanalnych ozdób świątecznych znajdą dla siebie przepiękne, barwne pisanki i ręcznie dziergane serwety. Na najmłodszych odbiorców czekać będą ręcznie robione zabawki oferowane przez wystawców.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy przed świętami poszukują tradycyjnych smaków, ciekawych dekoracji czy oryginalnych upominków, do odwiedzenia kiermaszu i skorzystania z jego bogatej świątecznej oferty handlowej.

Foto z poprzedniej edycji:

ozdobyserywędlinyzabawki

 

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl