48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

 UWAGA! NABÓR ZAKOŃCZONY!

 Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizuje III Forum Wiedzy i Innowacji, które odbędzie się w dniach 14-15 listopada br. w sali konferencyjnej hotelu Holiday Park, ul. Heroldów 1B w Warszawie.

Forum jest objęte honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Projekt realizowany jest w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.. Projekt współfinansowany jest z ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Głównym celem wydarzenia jest stworzenie płaszczyzny do dyskusji, wymiany doświadczeń, wiedzy i informacji o kierunkach zmian w produkcji rolniczej oraz innowacyjnych rozwiązaniach w tym zakresie. Forum ma służyć także nawiązaniu ściślejszej współpracy przedstawicieli nauki, doradztwa, rolników oraz firm i instytucji pracujących na rzecz rolnictwa. Zdobyta wiedza pozwoli doradcom na podniesienie jakości świadczonych usług doradczych rolnikom i mieszkańcom obszarów wiejskich.

Do udziału w Forum zostało zaproszonych ponad 30 firm oferujących produkty dla rolnictwa, które będą miały wystąpienia podczas czterech paneli. Przewidujemy również udział przedstawicieli instytucji pracujących na rzecz rolnictwa.

Forum adresowane jest przede wszystkim do doradców rolniczych, brokerów innowacji, rolników, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego, naukowców oraz organizacji pozarządowych. Udział w Forum jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w Forum będzie decydowała kolejność przesłania zgłoszenia. O zakwalifikowaniu do uczestnictwa w Forum zostaną Państwo powiadomieni mailem potwierdzającym. Zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać do 9 listopada 2018r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby do kontaktu:

Dariusz Pomykała, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 48 365 69 40

Barbara Sałata, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 48 365 69 35

 

Do pobrania:

Program

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl