48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Informujemy, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje w dniach 11-13 maja 2018 r. "Dni Otwarte Funduszy Europejskich". Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Ogólnokrajowa akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, to niepowtarzalna okazja promocji projektów współfinansowanych ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 oraz 2014-2020, które mają wpływ na rozwój nie tylko regionów czy kraju, lecz także Europy i jest elementem dużej kampanii europejskiej Europe in My Region (EIMR).


W „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” można wziąć udział udostępniając swój projekt odwiedzającym przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 11 do 13 maja 2018 r. Dzień Otwarty w Państwa projektach nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może być to udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków również przyciąga wielu uczestników.

Udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” można zgłosić wypełniając elektroniczny formularz, który udostępniony jest na stronie: https://dniotwarte.eu/

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

Zachęcamy do uczestnictwa w tegorocznej edycji Dni Otwartych.

Do pobrania:

 

 

 

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl