48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Dyrektor Oddziału w Radomiu Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. przetwórstwa rolno-spożywczego na poziomie gospodarstwa rolnego (przetwórstwa na małą skalę) w Zespole Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem.

Miejsce wykonywania pracy: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18

Wymiar etatu: pełny etat

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach: technologia żywności, zootechnika, rolnictwo, ekonomika rolnictwa lub inny kierunek studiów wyższych, obejmujące przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS,
  • umiejętność przeprowadzania szkoleń, kursów dla doradców rolniczych,
  • dodatkowe uprawnienia w zakresie doradzania w rolnictwie potwierdzone certyfikatami bądź zaświadczeniami,
  • umiejętność obsługi urządzeń w przetwórstwie zbóż, owoców, mięsa, mleka
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym potwierdzona certyfikatem,
  • umiejętność pisania pism urzędniczych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych,
  • sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych w obszarze przetwórstwa rolno-spożywczego,
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu obsługi urządzeń w przetwórstwie zbóż, owoców, mięsa, mleka
  • upowszechnianie informacji i innowacji z zakresu rolnictwa i prowadzenie szkoleń,
  • udział w realizacji krajowych i zagranicznych programach wspierania rozwoju rolnictwa
  • praca administracyjno – biurowa przy komputerze
  • wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne,

 Oferujemy :

  • praca w ramach umowy o pracę,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie przy projektach zagranicznych,

Wymagane dokumenty :

• CV zawierające klauzulę o poniższej treści:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119, s.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji oraz w czasie archiwizacji określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną CDR.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

• CV w formie papierowej należy składać w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18.

• Dokumenty należy umieścić w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko specjalisty ds. przetwórstwa rolno-spożywczego”

Termin składania dokumentów do 10.10.2022 r.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail