48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zaprasza na konferencję w formie on-line pn.: "Praktyczne wykorzystanie wyników badań prowadzonych na rzecz rolnictwa ekologicznego".

Konferencja odbędzie się w terminie 08 – 09 czerwca 2022 r. w godzinach 9.00-13.00 na platformie szkoleniowej Clickmeeting.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy doradców rolniczych, rolników, przedsiębiorców, nauczycieli szkół rolniczych, pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz instytucji wspierających rozwój rolnictwa ekologicznego.

 Udział w konferencji jest bezpłatny.

Tematyka webinarium wpisuje się w kluczowe cele Wspólnej Polityki Rolnej oraz Strategii „od pola do stołu”, a szczególnie dotyczy wsparcia rozwoju rolnictwa ekologicznego oraz usprawnienia transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie.

Wydarzenie organizowane jest na platformie ClickMeeting. Potwierdzenie rejestracji jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na webinarium. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zakwalifikowanie na konferencję. Link i hasło z dostępem zostaną przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w webinarium wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej.

Rekrutacja prowadzona będzie do 06.06.2022 r.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez platformę ClickMeeting. Link do rejestracji: https://cdrradom.clickmeeting.com/praktyczne-wykorzystanie-wynikow-badan-prowadzonych-na-rzecz-rolnictwa-ekologicznego

Kontakt w sprawie rekrutacji i organizacji:
Martyna Wójcicka: tel. 48 365 69 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka techniczna:
Marta Kwiatkowska: tel. 48 365 69 26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Program Konferencji (pdf, 304,28KB)

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl