48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

W dniach 19-21 stycznia 2021 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu odbyły się szkolenia pt.: Przygotowanie dokumentów aplikacyjnych i rozliczeniowych w ramach PROW 2014-2020 – aktualne nabory. W szkoleniach wzięło udział łącznie 274 doradców rolniczych z całej Polski.

Zajęcia w formie wykładów poprowadzili pracownicy Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu.

Celem szkolenia było omówienie między innymi zagadnień dotyczących aktualnych naborów wniosków w ramach operacji typu Poddziałanie 4.1.3 Modernizacja gospodarstw rolnych - w obszarze nawadniania oraz bieżącej obsługi wniosków o przyznanie pomocy i płatności w zakresie:

  • przygotowania dokumentów aplikacyjnych, wymaganych załączników oraz pozwoleń i decyzji potrzebnych do realizacji operacji w ramach planowanych projektów,
  • najczęściej pojawiających się braków i uchybień w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych i rozliczeniowych oraz wymaganych załącznikach.

Referowane tematy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem były liczne pytania kierowane do prelegentów.

Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy szkolenia podkreślali profesjonalizm prowadzących oraz przydatność i adekwatność przedstawionych materiałów szkoleniowych.

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami zaplanowano jeszcze jeden dodatkowy termin szkolenia na 9 lutego br., na który serdecznie Państwa zapraszamy.

 

 

 

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl