48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

W ramach projektu VALERIE, uruchomiono nową platformę wiedzy i informacji dla rolnictwa i leśnictwa www.ask-valerie.eu . Platforma ask-Valerie.eu pomoże praktykom i doradcom uzyskać dostęp do informacji bezpośrednio związanych z ich konkretnymi działaniami i wyzwaniami; zapewnieni im dostęp do dużej liczby zbiorów dokumentów wybranych przez ekspertów w dziedzinie rolnictwa i leśnictwa, które pochodzą z europejskich projektów badawczych, krajowych i regionalnych usług doradczych, uniwersytetów, czasopism branżowych.

Platforma obsługuje obecnie siedem języków UE (angielski, francuski, włoski, hiszpański, polski, fiński i holenderski). Narzędzie ask-Valerie.eu jest również dostępne na stronie internetowej Europejskiego Partnerstwa na rzecz Innowacji (EIP-AGRI) (https://ec.europa.eu/eip/agriculture/en/search).
ask-Valerie.eu powstała w ramach projektu VALERIE - Waloryzowanie europejskich badań nad innowacjami w rolnictwie i leśnictwie - www.valerie.eu , który koncentruje się na kwestiach dotyczących zrównoważonego rolnictwa i leśnictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z platformą rolników, doradców i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy w zakresie zrównoważonego rolnictwa: www.ask-valerie.eu

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl