48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

W dniach 21 i 22 listopada 2017 r. w Kielcach odbyły się III Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH. Zakres branżowy targów obejmował maszyny, narzędzia i sprzęt do produkcji ogrodniczo-rolnej, torfy i podłoża, szklarnie i tunele foliowe, systemy nawadniające, środki ochrony roślin, nawozy i biostymulatory, akcesoria pomocnicze (donice, palety, etykiety, opakowania).
W ramach targów zorganizowano konferencję z udziałem związków i grup producenckich zrzeszających sadowników i ogrodników. Temat konferencji dotyczył w głównej mierze rynków produktów ogrodniczych, opłacalności produkcji oraz problemów związanych z eksportem.

Jedno ze stoisk na targach zorganizowało Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu. Specjaliści CDR udzielali doradztwa w zakresie modernizacji gospodarstw rolnych i premii dla młodych rolników w ramach PROW 2014-2020, przetwórstwa owoców i warzyw na poziomie gospodarstwa, rolniczego handlu detalicznego. Doradztwo technologiczne dotyczyło w szczególności produkcji integrowanej, ekologicznej, nowych odmian i stosowanych technologii.

Udział w targach był jak zawsze okazją do wymiany poglądów i doświadczeń na temat obecnej sytuacji producentów warzyw i owoców i perspektyw na przyszłość.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl