Kontynuując działania szkoleniowo – informacyjne z zakresu wiejskiego gospodarstwa domowego, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na kolejne szkolenie, tym razem o tematyce: „Rola i znaczenie drobiu w żywieniu człowieka", które odbędzie się w siedzibie CDR w Brwinowie w dniach 1-2 marca 2018 r. Szkolenie skierowane jest do doradców zajmujących się tematyką gospodarstwa domowego, w tym żywienia rodziny, zdrowym stylem życia, współpracujących z kołami gospodyń wiejskich oraz innych osób zainteresowanych proponowaną tematyką.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wartością odżywczą drobiu i jego znaczeniem w żywieniu osób dorosłych – zdrowych i chorych, znaczeniem drobiu w żywieniu dzieci, poza tym występowaniem antybiotyków i hormonów w mięsie drobiowym i ich wpływem na zdrowie człowieka.

Szkolenie będzie składać się z dwóch części: teoretycznej (w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie) oraz praktycznej – warsztaty kulinarne w pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ożarowie Mazowieckim. Uczestnicy pod nadzorem specjalistów od gęsiny z Fundacji Hodowców Polskiej Białej Gęsi, będą wspólnie przygotowywać potrawy, poznawać techniki obróbki kulinarnej mięsa drobiu na przykładzie gęsiny.

Uczestnicy ponoszą koszty uczestnictwa w wysokości:

  • doradcy z ODR 176,00 zł (tylko koszty administracyjne, tj. wyżywienie i nocleg);
  • pozostali - koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu wynosi 517,00 zł (gdy VAT zw. w przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych), w pozostałych przypadkach koszt szkolenia wynosi 517,00+VAT.

 

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie wypełnionych kart uczestnictwa w szkoleniu do 23.02.2018 r.

Osoba do kontaktu w sprawach:

  • rekrutacji i organizacji (karty zgłoszenia) Ewa Tyszka, tel. 22-729 66 34 wew. 136, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • merytorycznych - Marzanna Zienkiewicz, tel. 22-729 66 34 wew. 124, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub Małgorzata Pucek, tel. 22-729 66 34 wew. 112, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: