Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniami z szeroko pojętego wiejskiego gospodarstwa domowego, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza już na kolejne szkolenie z tego zakresu, tym razem o tematyce: „Racjonalne żywienie i zdrowy styl życia”, które odbędzie się w siedzibie CDR w Brwinowie w dniach 13-14 grudnia 2017 r.  Szkolenie skierowane jest do doradców zajmujących się tematyką gospodarstwa domowego, w tym żywienia rodziny, zdrowym stylem życia, współpracujących z kółkami gospodyń wiejskich oraz innych osób zainteresowanych proponowaną tematyką.


Celem szkolenia jest przekazanie aktualnej wiedzy na temat zasad racjonalnego żywienia, suplementacji diet, poprawnego czytania i wykorzystania tabel zawartości kalorycznej poszczególnych produktów, żywności zmodyfikowanej genetycznie na konkretnych przykładach, oznakowania produktów żywnościowych pod względem zawartości odżywczej i substancji dodatkowych, które są szkodliwe dla zdrowia, właściwego interpretowania piramidy żywienia, a także znaczenia aktywności fizycznej dla zdrowia człowieka.


W części praktycznej uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności praktycznego układania jadłospisów i obliczania wartości odżywczej posiłków, również poznają metody oceny sposoby żywienia.

Uczestnicy ponoszą koszty uczestnictwa, w wysokości:

  • doradcy z ODR 188,00 zł (tylko koszty administracyjne, tj. wyżywienie i nocleg);
  • pozostali - koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu wynosi 470,00 zł (VAT zw. w przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych), w pozostałych przypadkach koszt szkolenia wynosi 578,00 złotych.


Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.


Prosimy zainteresowanych o przesłanie wypełnionych kart uczestnictwa w szkoleniu do 8.12.2017 r.


Osoba do kontaktu w sprawach:

- rekrutacji i organizacji: Ewa Tyszka tel. 22-729 66 34 wew. 130, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- merytorycznych: Małgorzata Pucek, tel. 22-729 66 34 wew. 112, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: