Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu organizuje w dniu 21 listopada 2017 r. (wtorek) w siedzibie Oddziału CDR w Poznaniu przy ul. Winogrady 63, szkolenie nt.:
- podatków w zakresie różnych działalności – rozliczenie inwestycji i optymalizacja podatkowa,
- ewidencji przychodów i rozchodów w gospodarstwie,
- jednolitego pliku kontrolnego (JPK) – omówienie najważniejszych zasad funkcjonujących w podatku VAT.

Czas trwania: 1 dzień, 9.30 – 16.15.

Szkolenie jest skierowane do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych oraz innych zainteresowanych osób. Szkolenie będzie prowadzone przez doradcę podatkowego Pana Michała Kałużę, właściciela firmy FINexpert.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 45,00 zł od osoby (obiad i serwis kawowy). Opłata dla pozostałych osób wynosi 109,76 zł netto (netto + 23% VAT = 135,00 zł brutto), w tym obiad, serwis kawowy i dydaktyka. Uczestnicy na zakończenie szkolenia otrzymają Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. W przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych usługa zwolniona z VAT.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 17 listopada 2017 r. (piątek), e-mailem /skan/: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem: 61 820 19 71 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Oskar Wysocki - tel.: 61 823 20 81, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa