Uwaga - zgodnie z ogłoszeniem Prezesa Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w okresie 11.05 - 08.06.2017 r. producenci ryb słodkowodnych mogą składać wnioski, które są związane ze zwiększeniem wartości dodanej produktów rybactwa lub dywersyfikujące dochody przedsiębiorstw akwakultury. Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zaprasza doradców oraz producentów ryb słodkowodnych na 1-dniowe szkolenie w dniu 26 maja 2017 roku (piątek) z zakresu możliwości pozyskania środków finansowych na realizację inwestycji w ramach PO "RYBY I MORZE", Priorytet 2 - Wsparcie akwakultury zrównoważonej środowiskowo, zasobooszczędnej, innowacyjnej, konkurencyjnej i opartej na wiedzy.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat możliwości pozyskania wsparcia finansowego przez producentów ryb słodkowodnych na realizację działań inwestycyjnych w świetle obowiązujących przepisów prawnych. W trakcie szkolenia omówione będą szczegółowo warunki, kryteria oraz tryb przyznawania pomocy w ramach prowadzonego naboru wniosków związanych ze zwiększeniem wartości dodanej produktów rybactwa lub dywersyfikacji dochodów akwakultury.


Wykłady poprowadzą przedstawiciele Departamentu Rybołówstw Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Departamentu Wsparcia Rybactwa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 26.05.2017 roku (piątek) o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego ODDZIAŁ w RADOMIU, ul. Chorzowska 16/18.

KOSZT UCZESTNICTWA – 25 zł, w tym: koszty dydaktyczne – nieodpłatnie, materiały szkoleniowe, serwis kawy.


Dla osób zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem* istnieje możliwość rezerwacji noclegu i wyżywienia, w tym: nocleg 70 zł, kolacja 19 zł, śniadanie 17 zł. *- proszę zaznaczyć w karcie zgłoszenia.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać w terminie do 24.05.2017 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faksem pod numer 48 365 49 70 lub pocztą.


W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu bez stosownego powiadomienia do dnia 24 maja 2017 roku będziemy obciążać kosztami uczestnictwa.


Osoba do kontaktów merytorycznych - Bolesław Pieczyński, telefon 48 365 69 42, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania: