Szkolenie blended-learning pn. „Turystyka wiejska – doskonalenie zawodowe doradców ODR”, które miało rozpocząć się 19 kwietnia br. zostało odwołane. O nowym terminie poinformujemy później.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie blended-learning pn. Turystyka wiejska – doskonalenie zawodowe doradców ODR. Szkolenie adresowane jest do doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego zajmujących się doradztwem w zakresie turystyki wiejskiej. W szczególności zapraszamy młodą kadrę oraz doradców terenowych ODR.

Szkolenie składa się z dwóch części:

  1. Samokształcenie przez internet na platformie www.cdr.kursy.pl. Materiały do samokształcenia będą dostępne dla zalogowanych uczestników w terminie 19-28 kwietnia 2017 roku. Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.
  2. Szkolenie stacjonarne w ośrodku CDR w Krakowie, ul. Meiselsa 1 w terminie 8-12 maja 2017 roku. Szkolenie obejmuje 34 godziny dydaktyczne, w tym jednodniowe warsztaty terenowe. Na zakończenie szkolenia stacjonarnego przeprowadzony będzie test, którego pozytywne zaliczenie uprawnia do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, na które składa się komplet treści edukacyjnych objętych szkoleniem internetowym i stacjonarnym.

Udział w zajęciach dydaktycznych obu części szkolenia jest bezpłatny.
Na część stacjonarną organizatorzy zapewniają uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku CDR w Krakowie, ul. Meiselsa 1 w cenie 588 zł/ osobę za komplet usług socjalnych obejmujących 4 noclegi i pełne wyżywieniem od obiadu 8.05.2017 do obiadu 12.05.2017.

Zgłoszenie udziału w szkoleniu prosimy przesłać na załączonej Karcie zgłoszenia uczestnictwa do dnia 14 kwietnia 2017 r. pocztą tradycyjną na adres:

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
ul. Meiselsa 1
31-063 Kraków
lub faxem pod numer 12 424–05–05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Podstawą otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia jest aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz pozytywny wynik testu końcowego.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz, Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, tel. 12 424 05 54,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Elżbieta Dziasek, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 12 424 05 23,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

- Karta zgłoszenia
- Harmonogram