Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na IV Kiermasz Świąteczny pod hasłem „Polska Smakuje”, który odbędzie się w dniach 26-28.03.br., w godzinach od 10.00 do 18.00 przed wejściem do MRiRW - Warszawa, ul. Wspólna 30. Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa

 Wystawcami będą producenci żywności tradycyjnej, ekologicznej oraz wyrobów regionalnych z całego kraju. Na stoiskach będzie można kupić wszystko to, co przyda się na wielkanocnym stole począwszy od smakowitych potraw, a skończywszy na świątecznych ozdobach , wykonywanych przeróżnymi technikami rękodzielniczymi. Podczas kiermaszu będzie można kupić wędliny i wypieki przygotowane według tradycyjnych, regionalnych receptur, naturalne pieczywo oraz miody i wyroby pszczele. Atrakcją dla smakoszy kuchni świata z pewnością będą potrawy tatarskie. Nie zabraknie również serów krowich i kozich, przetworów z warzyw i owoców.

Dla miłośników sztuki i folkloru oraz wszystkich ceniących sobie wrażenia estetyczne znajdą się przepiękne, barwne pisanki i ręcznie dziergane serwety. Na najmłodszych odbiorców czekać będą ręcznie robione zabawki oferowane przez wystawców.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy przed świętami poszukują tradycyjnych smaków, ciekawych dekoracji czy oryginalnych upominków do odwiedzenia kiermaszu i skorzystania z jego bogatej świątecznej oferty handlowej.

Foto z poprzedniej edycji:

ozdobyserywędlinyzabawki

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Regulamin